IT SEO SEM konsulting (consulting) w Polsce, Chorwacji i Serbii - Eurokotra konsulting - consulting usługi Polska, Chorwacja i Serbia

consulting - konsalting - konzalting
consulting - konsalting - konzalting
Przejdź do treści
USŁUGI IT
Eurokotra konsulting oferuje usługi IT w Chorwacji, Serbii i Polsce:
  • SEO,
  • SEM,
  • pisanie "google friendly" tekstów,
  • marketing internetowy.

  • SEO – search engine optimatization
Wszyscy jesteśmy świadkami rewolucji jaką wniósł internet. W dzisiejszych czasach nie da się wyobrazić firmy bez strony internetowej, do tego nie jest wszystko jedno jaka ona jest. W rynkowej walce między web stronami Wasza musi być na tyle dobra aby znajdowała się na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Google jest najbardziej popularną wyszukiwarką, a to oznacza, że i najważniejszą. Dziedzina informatyki zajmująca się optymalizacją stron internetowych to SEO, a celem optymalizacji jest jak najwyższa pozycja w wyszukiwarkach.
  • SEM – search engine marketing
Istnieje możliwość ogłaszania się w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram itp. - nazywamy SEM. W programowaniu ogłoszeń potrzebna jest odpowiednia wiedza i doświadczenie. Celem jest osiągnięcie jak największych wyników marketingowych jak najmniejszym kosztem. Dobry fachowiec SEM marketingu zaoszczędzi dużo więcej środków niż sam kosztuje.
  • Pisanie "google friendly" tekstów
Pisanie testów dla stron internetowych nie jest łatwym zadaniem. Teksty muszą być ciekawe dla czytelników, ale jednocześnie muszą spełniać wiele wymogów dla tak zwanych robotów internetowych, którzy te same teksty czytają i oceniają. Od ich oceny zależy w dużej mierze pozycja w wynikach wyszukiwania.
  • Marketing internetowy
Marketing internetowy jest szerokim pojęciem. Poza wyżej wymienionymi możliwościami ogłaszania się na Google i Facebook itp. dochodzą jeszcze blogerzy. Bloger to osoba, która prowadzi jakiś rodzaj publicznego pamiętnika opisując w nim swoje przeżycia i doświadczenia. W ramach tego mogą być również opisane Wasze produkty i wyniki ich testowania lub usługi. Publicznie dostępne opisy powyższych testów, kreują opinie publiczną i przynoszą klientów.
  • Dodatkowe usługi w Polsce
- Zakładanie i prowadzenie własnego sklepu internetowego
- Zakładanie i prowadzenie Allegro

PODSUMOWANIE
Dziś bezdyskusyjnie potrzebna jest obecność w świecie wirtualnym, świecie internetu.
Poza doskonałą wiedzą fachowych tajemnic SEO i SEM jest wyjątkowo ważna znajomość języka, nawyków potencjalnych kupców.
Właśnie My dajemy taką wyjątkową kombinację w działaniu na rynku chorwackim, serbskim lub polskim.
EUROKOTRA konsulting

Wróć do spisu treści