Konsulting (consulting) wejście na rynek chorwacki, serbski i polski - Eurokotra konsulting - consulting usługi Polska, Chorwacja i Serbia

consulting - konsalting - konzalting
consulting - konsalting - konzalting
Przejdź do treści
WEJŚCIE NA RYNEK CHORWACKI, SERBSKI I POLSKI
Eurokotra konsulting oferuje wejście na rynek chorwacki, serbski i polski.
Nie mówi się bez powodu, że początki są zawsze trudne. Tym bardziej jeżeli mowa o wejściu producenta na obcy rynek. Naszym zadaniem jest w tym Wam pomóc.
  • Możemy Wam pomóc doradztwem w przygotowaniu biznesplanu od pierwszego momentu czyli od kiedy zdecydowaliście, że interesuje Was wejście na rynek chorwacki, serbski lub polski.
  • Możemy Wam przybliżyć w bardziej zrozumiałym dla Was języku chorwackim, serbskim lub polskim docelowy kraj i jego obywateli. Przekażemy Wam nasze ogromne doświadczenie i rozeznanie dotyczące tych dwóch krajów, obywateli tam mieszkających, ich zwyczajów i nawyków. Jesteśmy ich częścią.
  • Razem możemy więcej, możemy już na początku skorygować działania zgodnie z ich specyfiką. W ten sposób zaoszczędzimy Wasze pieniądze i cenny czas znacząco zwiększając szansę na sukces.
  • Możemy Wam pomóc w uruchamianiu firmy w Chorwacji, Serbii i Polsce. Mamy zaufanych partnerów, kancelarie adwokackie i usługi księgowe. Znane są nam geograficzne jak i inne predyspozycje regionów, miast i ich dzielnic.
  • Doradzimy Wam przy wyborze pomieszczenia biurowego pod wynajem lub zakup tak samo na magazyny i pomieszczenia produkcyjne,
  • jeżeli chcecie początkowo małym budżetem i bardzo ostrożnie poczuć rynek możemy Wam zorganizować prawie wszystkie aspekty funkcjonowania w outsourcingu.
  • Jeżeli chcecie, możemy dać Wam wsparcie w dalszym rozwoju. Możemy być od stałej pomocy we wszystkich fazach Waszego biznesu. Możemy być Waszą prawą ręką - osobami od zaufania.
PODSUMOWANIE
Jesteśmy po to żeby Wam pomóc we wszystkich fazach Waszego biznesu, od wejścia na rynek chorwacki i polski, do dalszego rozwoju.
EUROKOTRA konsulting

Wróć do spisu treści