Konsulting (consulting) usług turystycznych dla touroperatorów w Polsce - Eurokotra konsulting - consulting usługi Polska, Chorwacja i Serbia

consulting - konsalting - konzalting
consulting - konsalting - konzalting
Przejdź do treści
TURYSTYKA
Eurokotra konsulting oferuje organizację sprzedaży usług turystycznych w Polsce dla touroperatorów:
  • wejście do systemów rezerwacyjnych,
  • organizacja sprzedaży - sieci sprzedaży Agencji Turystycznych i web portali,
  • edukacja agentów,
  • specyficzny marketing branżowy, we wszystkich aspektach,
  • występy na targach.

Każdy rynek ma swoją specyfikę tak i Polski. Jeżeli do tego dodamy branże, tym bardziej. Posiadamy bardzo duże doświadczenie pracy w turystyce w Polsce. Uważamy, że jesteśmy idealnym partnerem do zadań wejścia touroperatora na rynek, wejścia do systemów rezerwacyjnych i organizacji sprzedaży. Znany nam jest rynek agencyjny i wszystkie jego tajemnice. Mamy doświadczenie w edukacji sprzedawców. Wielokrotnie organizowaliśmy występy na targach i uczestniczyliśmy w nich.
Wszystkie wyżej wymienione działania stanowią jedną całość. Jeżeli jesteśmy ekspertem w każdej z tych dziedzin, sukces mamy murowany. Istnieje jednak ale, czy Wasza touroperatorska oferta jest ciekawa dla rynku polskiego i czy jest konkurencyjna cenowo.

Nie jesteśmy tylko teoretykami w dziedzinie turoperatorstwa w turystyce - udowodniliśmy się w praktyce.

PODSUMOWANIE
Bez fałszywej skromności możemy zapewnić, że jesteśmy idealnym partnerem do wejścia i opanowania polskiego rynku turystyki wyjazdowej. Do nas możecie zwrócić się z pełnym zaufaniem.
EUROKOTRA konsulting

Wróć do spisu treści