Konsulting (consulting) - magazyn, manipulacja, dostawy (dystrybucja) w Chorwacji, Serbii i Polsce - Eurokotra konsulting - consulting usługi Polska, Chorwacja i Serbia

consulting - konsalting - konzalting
consulting - konsalting - konzalting
Przejdź do treści
MAGAZYN, MANIPULACJA I DOSTAWA (DYSTRYBUCJA)
Eurokotra konsulting oferuje organizację usługi magazynowania, manipulacji i dostawy (dystrybucji) w Chorwacji, Serbii i Polsce:
  • wynajem pomieszczenia magazynowego,
  • manipulacja produktami w magazynie czyli: pakowanie, przepakowywanie, etykietowanie itp.,
  • wysyłanie i dostarczanie towarów do klienta za pośrednictwem kurierów, poczty itp.

Magazynowanie, pakowanie i dystrybucja są nie lada wyzwaniem. Istnieje sposób jak to uprościć z radykalnym zmniejszeniem kosztów. Usługi te należy realizować w outsourcingu.
Outsourcing magazyny z manipulacją, które są z nami we współpracy są godne zaufania. Istnieje ochrona, a pomieszczenie i towar ubezpieczony jest od pożaru i zdarzeń losowych.
Codziennie otrzymujecie informację o stanie magazynowym każdego pojedynczego produktu.
Osoby, które maja kontakt z Waszym towarem edukujemy więc niema niebezpieczeństwa, że coś pójdzie nie tak. Prawdopodobieństwo, że coś pójdzie nie tak jest identyczne jak w Waszym magazynie.
Istnieje możliwość przepakowywania towaru, zmiany etykiet i deklaracji oraz wykonywania innych czynności manipulacyjnych jakby była mowa o Waszym zakładzie.
Inserting – insertowanie – wstawianie, umieszczanie faktur lub innych dokumentów do przesyłki. Usługa ta jest również możliwa i zazwyczaj praktykowana.
Towar pakowany jest według Waszych standardów, mogą być Wasze pudełka, taśmy samoprzylepne z Waszym logo itp.
Realizacja zadań jest zawsze bardzo szybka.
Wszyscy zadają to samo pytanie "Jak jest możliwe, że jest to tak dobre, a do tego nie drogie?". Odpowiedź jest bardzo prosta. Pracownicy otrzymują zapłatę od Was tylko w momencie kiedy to pracują dla Was. W momencie zakończenia zadania na Waszym produkcie ruszają na inne zadania innego zleceniodawcy, który im płaci. Nie interesują Was zwolnienia zdrowotne, urlopy itp. Ktoś inny jest za to odpowiedzialny i ponosi ryzyko.

Razem z nami możecie unowocześnić Wasz biznes, bądźcie szybsi, bardziej precyzyjni, bardziej wydajni i - tańsi.

PODSUMOWANIE
Outsourcing jest definitywnie bardzo dobrym i tanim rozwiązaniem magazynowania, manipulacji i dostawy towaru.
Naszym bogatym praktycznym doświadczeniem jesteśmy gotowi podzielić się z Wami.
EUROKOTRA konsulting

Wróć do spisu treści