Sprzedaż online - konsulting (consulting) w Chorwacji, Serbii i Polsce - Eurokotra konsulting - consulting usługi Polska, Chorwacja i Serbia

consulting - konsalting - konzalting
consulting - konsalting - konzalting
Przejdź do treści
SPRZEDAŻ ONLINE
Eurokotra konsulting oferuje usługę uruchamiania on-line sprzedaży detalicznej w Chorwacji i Polsce:
  • w Polsce na Allegro, największej internetowej on-line platformie sprzedażowej sprzedającej ponad 870 tys. przedmiotów każdego dnia (zobacz bardziej szczegółowo >>>),
  • w Chorwacji w kilku największych sklepach on-line,
  • marketing,
  • infolinia (Call Center),
  • stacjonarna linia telefoniczna w Warszawie, a Call Center w Chorwacji.

Sprzedane produkty należy magazynować, zapakować i wysłać do klienta. Dla Was zorganizujemy wynajem magazynu z manipulacją.

Najtańszy a jednocześnie bardzo skuteczny sposób wejścia na rynek to korzystanie ze sklepów on-line.
Sklepy wirtualne nie mają ograniczenia w ilości, wielkości swoich półek w odróżnieniu od sklepów stacjonarnych. Procesy wejścia w sieci handlowe bardzo często przedłużają się w nieskończoność, często są bardzo drogie, nawet niemożliwe. Zawsze istnieje niebezpieczeństwo zwrotu starego, niesprzedanego towaru. W wirtualnym świecie web sklepów nie istnieją takie problemy.
Logistyka sprzedaży poprzez sklepy on-line jest dużo prostsza. Najlepszym sposobem jest wszystkie czynności magazynowania i manipulacji oddać firmom w outsourcingu.
Sprzedaż za pośrednictwem internetu doskonale pokazuje zainteresowanie kupców Waszymi produktami, oraz jak bardzo są konkurencyjne i innowacyjne. Przedstawia jakiś rodzaj testu.
Jeżeli macie dobre produkty i jesteście obecni w wirtualnym świecie w web sklepach, zwiększy to Wasze prawdopodobieństwo możliwości wejścia w stacjonarne kanały sprzedaży. Część populacji już będzie zaznajomiona z Waszą marką. Nie będzie to start od zera. Dzięki temu, że Wasze produkty są już w outsourcingowym magazynie z manipulacją, mamy skróconą drogę do organizacji sprzedaży hurtowej poprzez przedstawicieli lub Waszych własnych handlowców.

Rozpoczniemy z organizacją sprzedaży Waszych produktów poprzez internet już dziś!

PODSUMOWANIE
Sprzedaż za pośrednictwem internetu każdego dnia się zwiększa. Nie można kwestionować, że w niej jest przyszłość.
Jesteśmy tutaj żeby Wam pomóc uruchomić sprzedaż w Chorwacji i Polsce w sposób inteligentny i praktyczny.
EUROKOTRA konsulting

Wróć do spisu treści